https://www.maliatleci.pl/wp-content/uploads/2023/08/Grafika_1.png
O Małych Atletach

Okres szkolny fundamentem na całe życie

Nasza wizja opiera się na założeniu, że w okresie szkolnym dziecko powinno próbować jak największej ilości aktywności fizycznych, rozwijając przy tym wszystkie zdolności motoryczne takie jak siła, szybkość, wytrzymałość, moc, a także poboczne cechy motoryczne takie jak zręczność, koordynacja ruchowa czy gibkość. Okres szkolny jest nazywany złotym okresem motoryczność, ponieważ dzieci właśnie w tym wieku są najbardziej podatne na naukę podstawowych umiejętności ruchowych, a przy tym doskonale się bawią.

Doskonale w tym przypadku wpisuje się powiedzenie "Czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci"! Im starsi jesteśmy, tym nasze zainteresowanie sportem spada coraz bardziej, a przegapiony okres szkolny, który jest fundamentem na całe życie, może prowadzić do braku zainteresowania sportem w przyszłości. Stąd też na zajęciach Małych Atletów nadrzędnym celem jest stworzenie odpowiedniego środowiska, w którym dziecko będzie mogło się rozwijać, dlatego stawiamy na ćwiczenia ogólnorozwojowe, które opierają się o gry i zabawy, czyli to, co dzieci lubią najbardziej!

https://wordpress.zcube.in/kidso/wp-content/uploads/2022/05/an-img-06.png
https://wordpress.zcube.in/kidso/wp-content/uploads/2022/05/an-img-04.png
https://www.maliatleci.pl/wp-content/uploads/2023/08/3.png

Co mówią rodzice Małych Atletów?

"Zajęcia prowadzone są rewelacyjnie. Trener Michał szybko łapie kontakt z dziećmi i potrafi zachęcić do udziału, nawet jeśli humor komuś nie dopisuje. Różnorodne zabawy wspaniałe rozwijają dziecko."

Mama Kuby

"Trener Michał ma bardzo dobre podejście do dzieci, a plan zajęć jest ułożony w sposób, który łączy zabawę z odpowiednim rozwojem dzieci."

Tata Michała

"Zajęcia są prowadzone profesjonalnie. Moje dziecko jest bardzo zadowolone z uczestnictwa i nie może się doczekać kolejnych spotkań. Trener Michał ma bardzo dobre podejście do dzieci, a plan zajęć jest ułożony w sposób, który łączy zabawę z odpowiednim rozwojem dzieci :)"

Tata Tomka

"Prawdę mówiąc, jedynie słucham opinii syna, która jest bardzo pozytywna. Nie jestem obecny na zajęciach z uwagi na swój trening w tym czasie. Wiem natomiast, że nie musze się martwić kiedy mój syn jest na zajęciach Małych Atletów. Pełen profesjonalizm."

Tata Bartka

"Zajęcia Małych Atletów są świetnie zorganizowane i prowadzone, dostarczając wysokiej jakości treningu."

Mama Zuzi

"Zajęcia prowadzone profesjonalnie, w miłej atmosferze. Dzieci ćwiczą poprzez zabawę, rywalizują i spalają kalorie 🙂 Kiedy trzeba, trener dyscyplinuje małych rozrabiaków. "

Mama Maksa

"Dzieci bardzo zadowolone z zajęć. To taki prawdziwy wf:) którego niestety brakuje w szkołach. Pan Michał ma ogromną cierpliwość i zdolność do pracy z dziećmi. "

Tata Szymona i Agaty
https://www.maliatleci.pl/wp-content/uploads/2023/08/Untitled-design-9.png
Dla Twojego dziecka!

Bezpłatny trening