Najczęściej zadawane pytania

Chcielibyście dowiedzieć się więcej o zajęciach Małych Atletów? 

Poniżej zebraliśmy wszystkie pytania, które mogą być dla Was pomocne. Wiemy, że zależy Wam na szczegółowych informacjach, dlatego z przyjemnością rozwiejemy Wasze wątpliwości!

Jeśli Wasze pytanie nie znajduje się na poniższej liście, zawsze możecie zadać je pisząc na adres kontakt@maliatleci.pl lub wysyłając zapytanie przez formularz kontaktowy.

Te zajęcia są dedykowane dzieciom w wieku od 7 do 12 lat. Oferujemy programy dostosowane do różnych poziomów zaawansowania, dzięki czemu każde dziecko znajdzie coś dla siebie.

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu o stałych godzinach.

Zalecamy dzieciom wygodny strój sportowy i buty sportowe. Warto również pamiętać o napoju najlepiej w postaci wody.

Nie, nasze zajęcia są otwarte dla dzieci o różnym doświadczeniu. Programy są zaprojektowane tak, aby dostosować się do poziomu każdego uczestnika.

Nasze zajęcia wspierają rozwój fizyczny, emocjonalny i społeczny. Dzieci poprawią sprawność fizyczną, zdobędą umiejętności zespołowe oraz zwiększą pewność siebie, uczestnicząc w różnorodnych aktywnościach.

Nasze zajęcia są prowadzone przez doświadczonych instruktorów, którzy posiadają wiedzę i umiejętności niezbędne do zachęcania dzieci do ruchu, rozwoju i zabawy.

Oczywiście! Oferujemy pierwszy darmowy trening, aby dzieci i rodzice mogli zobaczyć jak wyglądają nasze zajęcia i sami ocenić czy są to odpowiednie zajęcia.

Aby zapisać swoje dziecko, wystarczy skontaktować się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego lub telefonicznie.

Tak, jak najbardziej jest możliwość obserwowania zajęć w wyznaczonych strefach dla widzów. To doskonała okazja, aby zobaczyć postępy swojego dziecka.

Tak, jest taka możliwość, chociaż ze względu na program zalecamy uczestnictwo w dwóch zajęciach tygodniowo.

Nasz program obejmuje różnorodne aktywności, takie jak gry i zabawy zespołowe, ćwiczenia ogólnorozwojowe, elementy treningu motorycznego i gimnastycznego rozwijające koordynację i zdolności motoryczne.